reklama
reklama
18. 10. 2019 | poslední aktualizace: 18. 10. 2019  13:42

Terezie Pokorná, Jakub Dresler a Mariana Wolhrabová posílili agenturu Taste

Taste Digistory, kreativní spin-off agentury Taste, nabírá dvě nové posily. Na pozice Social Media Specialist nastoupili Terezie Pokorná a Jakub Dresler. Samotná skupina Taste pak přivítala novou kolegyni, Marianu Wolhrabovou, na pozici Chief Human Relations Officer.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
Terezie Pokorná, Jakub Dresler a Mariana Wolhrabová, agentura Taste
Terezie Pokorná, Jakub Dresler a Mariana Wolhrabová, agentura Taste
autor: Taste

Terezie Pokorná přináší do Taste zkušenosti z agentury Wunderman, Mustard a Socialsharks. Na pozici Social Media Specialist má na starosti strategii značek na sociálních sítích a to konkrétně plánování, implementaci a monitoring. Mezi její klíčové klienty patří Sapeli, Grand Optical, Breadway, Perfect Storage a interní Taste Sun.

Druhým Social Media Specialistou je od července tohoto roku také Jakub Dresler, který dříve zastával stejnou pozici ve společnostech F AIR a Swardman či v agentuře Dark Side. V Tastu buduje strategii značek na sociálních sítích a zároveň spravuje sociální sítě větším klientům, mezi které patří mimo jiné Horizon Holding, Kärcher a Bayer.

„Situace na trhu práce (nejenom v našem oboru) teď není jednoduchá. Proto mám velkou radost, že se nám do Taste Digistory daří přivádět další seniorní lidi. Jejich zkušenosti a podpora týmu nám zároveň pomáhají získávat nové, zajímavé klienty,” dodává Anna Mejsnarová, Managing Director v Taste Digistory.

Další posilou agentury je Mariana Wolhrabová, která sbírala zkušenosti v iStone a Publicis Group. Na pozici Chief Human Relation Officer má zodpovědnost za kompletní vedení Human Relation oddělení: recruitment, event management, employer branding, interní komunikaci či vzdělávání zaměstnanců.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama