reklama
reklama
9. 4. 2018 | poslední aktualizace: 9. 4. 2018  10:48
Korol obchodním ředitelem společnosti Dimension Data

Michal Korol obchodním ředitelem společnosti Dimension Data

Společnost Dimension Data, globální poskytovatel IT řešení a služeb, jmenovala Michala Korola na pozici obchodního ředitele. Michal Korol bude mít na starosti vytváření nových obchodních příležitostí a udržování vztahů se stávajícími klienty.
ICT Revue
Michal Korol, obchodní ředitel společnosti Dimension Data
Michal Korol, obchodní ředitel společnosti Dimension Data
autor: Dimension Data

Michal Korol (39) pracuje v Dimension Data (dříve NextiraOne) již 14 let. Působil jako Key Account Manager a Sales Manager a měl na starosti obchodní tým zaměřený na nejvýznamnější klienty společnosti.

Nově povede tým Sales managerů a spolu s nimi bude utvářet obchodní strategii firmy. Bude zodpovědný za rozvoj byznysu a budování dobrých vztahů se stávajícími i potenciálními klienty. Své vzdělání v oboru ekonomie a marketingu dokončil a doplnil o praktické zkušenosti ve Spojených státech, kam odjel pracovat po získání inženýrského titulu. Již od začátku své pracovní kariéry působil v oblasti IT.

„Za posledních 14 let, kdy jsem rozvíjel své schopnosti v Dimension Data, se svět technologií značně proměnil. Dnes se více než kdy dříve IT propojuje s byznysem a umožňuje vytvářet nové obchodní modely. Na nové pozici bych proto chtěl ještě intenzivněji pomáhat zákazníkům získávat konkurenční výhodu, kterou technologie nabízejí,“ říká Michal Korol, nově jmenovaný obchodní ředitel Dimension Data.

Svůj volný čas Michal dělí mezi rodinu a koníčky, ke kterým patří cestování, literatura faktů a billiard.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama