reklama
reklama
9. 4. 2018 | poslední aktualizace: 9. 4. 2018  10:25

Jan Moudrý generálním ředitelem a místopředsedou představenstva Kovohutí Příbram, management se proměnil i na dalších postech

Na představenstvu společnosti Kovohutě Příbram byl jmenován k 1. dubnu 2018 generálním ředitelem dosavadní finanční ředitel Jan Moudrý. Předsedou představenstva zůstává Michal Oktavián Gürtler. Novou finanční ředitelkou je Lenka Menšíková a ředitelem divize Recyklace olova se stal Karel Oliva.
-rkp
Jan Moudrý, generální ředitel a místopředseda představenstva společnosti Kovohutě Příbram
Jan Moudrý, generální ředitel a místopředseda představenstva společnosti Kovohutě Příbram
autor: Kovohutě Příbram

Jan Moudrý (49) dosavadní finanční ředitel Kovohutí Příbram, je absolventem Fakulty výrobně-ekonomické Vysoké školy ekonomické v Praze a ve společnosti pracuje od roku 2001. Současně byl zvolen novým místopředsedou představenstva místo Zdeňka Kunického, který odchází do důchodu a je nyní řadovým členem tohoto statutárního orgánu.

Lenka Menšíková je novou finanční ředitelkou. Vrátila se jako finanční manažerka do společnosti začátkem ledna letošního roku. V Kovohutích dříve působila 15 let od roku 1997 hlavně jako vedoucí controllingu a obchodní manažerka divize Drahé kovy. Je absolventkou Fakulty informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze.

Karel Oliva (54) se stal místo odcházejícího Zdeňka Kunického ředitelem divize Recyklace olova. Dosud působil jako ředitel logistiky, a také člen představenstva. Je absolventem Fakulty chemicko-inženýrské Vysoké školy chemicko-technologické v Praze a zaměstnancem firmy je od roku 1986. Vedle logistiky byl v letech 2003-2011 také pověřeným ředitelem divize Drahé kovy.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama