reklama
reklama
5. 4. 2018 | poslední aktualizace: 5. 4. 2018  08:30

Jakub Veleba ředitelem pobočky společnosti GEFCO v Brně

Brněnská pobočka mezinárodní logistické společnosti GEFCO zahájila provoz v nových, o 2 500 m2 větších prostorách. Vedení pobočky přebírá Jakub Veleba, pro něhož je, po několikaletém působení na různých postech společnosti, řízení klíčového moravského uzlu výzvou.
-rkp
Jakub Veleba, ředitel pobočky společnosti GEFCO v Brně
Jakub Veleba, ředitel pobočky společnosti GEFCO v Brně
autor: GEFCO

Jakub Veleba zahájil kariéru v roce 2005 ve společnosti AAA Auto jako dispečer. V roce 2006 nastoupil do společnosti GEFCO na pozici fleet dispatcher / team leader mezinárodní přepravy. Po několikaleté pauze se do GEFCO vrátil v roce 2013, tentokrát na pozici dispečer FTL přeprav (celovozových) přeprav.

Do třetice se vrací po půl roční pauze na pozici ředitele nově otevřené pobočky v Brně. Jeho s cílem nastartovat procesy v nové pobočce a rozjet nový byznys, zejména transportní toky v rámci vloni vytvořeného geo-regionu Česko-Slovensko.

„Skokový nárůst kapacity na dvojnásobnou plochu i moderní technologie nově otevřené pobočky byly pro mě velkou výzvou a tu jsem se rozhodl přijmout,“ popisuje Veleba důvody svého rychlého návratu do společnosti, na pozici ředitele pobočky v Brně.

Podobně, jako je tomu i v dalších místech, je i pro Brno klíčová oblast automotive a propojení s trnavskou pobočkou GEFCO Slovakia, která je v rámci Slovenska silně orientována na zajištění dodavatelského řetězce pro výrobce automobilů či náhradních dílů pro sektor automotive.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama