reklama
reklama
4. 4. 2018 | poslední aktualizace: 4. 4. 2018  17:45

Václav Mach výkonným ředitelem Unie vydavatelů

Do funkce výkonného ředitele Unie vydavatelů byl od začátku dubna jmenován Václav Mach. V posledních několika měsících působí jako místopředseda Spolku pro ochranu osobních údajů.
-rkp
Čtěte více o: personálie | média | Unie vydavatelů
Václav Mach, výkonný ředitel Unie vydavatelů
Václav Mach, výkonný ředitel Unie vydavatelů
autor: Unie vydavatelů

Václav Mach dříve pracoval na různých vedoucích a marketingových funkcích v řadě telekomunikačních společností. Devět let byl manažerem pro vztahy s veřejným sektorem v českém Microsoftu. V letech 1999-2008 stál u zrodu mobilního operátora Oskar.

Funkci výkonného ředitele Unie vydavatelů převzal v době, kdy mediální domy hledají nové formy distribuce jimi vytvářeného obsahu a prosazují co nejlepší podmínky pro jeho uplatnění u čtenářů. „Hlavní cíl svého působení spatřuji v tom, aby Unie vydavatelů poskytovala svým členům potřebnou podporu, efektivně prosazovala zájmy všech vydavatelů a byla tak atraktivní pro co největší počet českých vydavatelů periodického tisku,“ uvedl při svém uvedení do funkce.

Ve funkci nahradil svého předchůdce Jozefa Šabľu, který pracoval jako ředitel Unie vydavatelů od srpna 2008. Na konci února letošního roku odešel Šabľa do důchodu.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama